Yhteystiedot

Lisää yhteystietosi tähän klikkaamalla salamaikonia, joka ilmestyy tuodessasi hiiren tämän tekstin päälle

Hallitus

Osoite: Mutku ry, PL 171, 00101 Helsinki


Puheenjohtaja
Raakel Jaloniemi
Ekokem Oy Ab 
raakel.jaloniemi@ekokem.fi


Varapuheenjohtaja
Jussi Kuusola
Espoon kaupunki
jussi.kuusola@espoo.fi


Sihteeri ja taloudenhoitaja
Kati Hakala 
Helsingin yliopisto 
info@mutku.fi

Jäsen

Pävi Seppänen
Golder Associates Oy
paivi_seppanen@golder.fi


Varajäsen
Hanna Lehtinen
Asianajotoimisto Borenius


Jäsen
Eero Kanervo 
Bricatec Oy 
eero.kanervo@bricatec.fi


Varajäsen
Sari Hämäläinen 
FCG Suunnittelu ja tekniikka Oy 
sari.hamalainen@fcg.fi


Jäsen
Marja Tuomela 
Helsingin yliopisto 
marja.tuomela@helsinki.fi


Varajäsen
Kati Valkama
Helsingin kaupunki, kiinteistövirasto
kati.valkama@hel.fi
 


Jäsen
Erika Winquist 
Aalto-yliopisto 
erika.winquist@tkk.fi


Varajäsen
Tero Taipale
Ramboll Finland Oy
tero.taipale@ramboll.fi


Jäsen
Kim Yrjälä 
Helsingin yliopisto 
kim.yrjala@helsinki.fi


Varajäsen
Anne Marttila 
Ekokem-Palvelu Oy 
anne.marttila@ekokem.fi


Jäsen
Anna-Liisa Koskinen
Pöyry Finland Oy
anna-liisa.koskinen@poyry.com


Varajäsen
Sanna Tikkanen
Uudenmaan Ympäristötekniikka Oy
sanna.tikkanen@uyt.fi